- All
- Favorite
- Popular
- Most rated
| Brand | HengAo |
|---|---|
| Origin | Tianjin, China |
| Manufacturer | HengAo Technology Co., Ltd. |
| Model | HAS-6A |
| Sampling Flow Rate | 30 L/min |
| Flow Measurement Accuracy | ±1% FS |
| Timing Range | 0–99 min |
| Operating Temperature | −30 to +40 °C |
| Operating Relative Humidity | 20–80% RH |
| Weight | 6.5 kg |
| Dimensions (W×D×H) | 240 × 238 × 360 mm |
| Brand | Tianjin HengAo |
|---|---|
| Origin | Tianjin, China |
| Manufacturer | Yes |
| Type | Domestic |
| Model | HAS-100B |
| Flow Rate | 100 L/min |
| Flow Accuracy | ±1% |
| Sampling Duration | 0–99 min |
| Operating Temperature | −30 °C to 40 °C |
| Operating Humidity | 20–80% RH |
| Display | Dot-matrix LCD |
| Power | Rechargeable Ni-MH battery |
| Portability | Handheld with optional tripod (max height: 1.5 m) |
| Sample Collection | Rotating Petri dish |
| Auto-power Management | Backlight timeout (30 s), Standby auto-shutdown (5 min) |
| Sterilization | Removable sampling head for autoclaving |
Show next