- All
- Favorite
- Popular
- Most rated
| Brand | Lab-Antech (formerly LABA Tianjin) |
|---|---|
| Origin | USA |
| Manufacturer Type | Authorized Distributor |
| Instrument Type | Post-Column Derivatization System |
| Pump Flow Rate | 0.001–10.000 mL/min |
| Maximum Pump Pressure | 6000 psi |
| Autosampler Injection Volume | 0.1–500 µL |
| Autosampler Temperature Control | 4–40 °C |
| Post-Column Reactor Temperature Range | Ambient to 200 °C |
| Detection Wavelengths | 440 nm and 570 nm |
| Flow Cell Volume | 10 µL |
| Brand | LABA |
|---|---|
| Origin | USA |
| Manufacturer Type | Authorized Distributor |
| Origin Category | Imported Instrument |
| Model | AA9800 Series |
| Price Range | USD 70,000–100,000 |
| Analyzer Type | Post-Column Derivatization |
| Pump Flow Rate | 0.001–10.000 mL/min |
| Maximum Pump Pressure | 6000 psi |
| Autosampler Injection Volume | 0.1–500 µL |
| Autosampler Temperature Control | 4–40 °C |
| Post-Column Reactor Temperature Range | Ambient to 200 °C |
| Detection Wavelengths | 440 nm and 570 nm |
| Flow Cell Volume | 10 µL |
| Brand | LABA (Tianjin Lanbo) |
|---|---|
| Origin | USA |
| Manufacturer Type | Authorized Distributor |
| Product Category | Imported Instrumentation |
| Model | AA9800 Plus |
| Instrument Type | Post-Column Derivatization System |
| Pump Flow Rate | 0.001–10.000 mL/min |
| Maximum Pump Pressure | 6000 psi |
| Autosampler Injection Volume | 0.1–500 µL |
| Autosampler Temperature Control | 4–40 °C |
| Post-Column Reactor Temperature Range | Ambient to 200 °C |
| Detection Wavelengths | 570 nm and 440 nm |
| Flow Cell Volume | 10 µL |
| Brand | LABA (Tianjin Lab-Automation) |
|---|---|
| Origin | USA |
| Manufacturer Type | Authorized Distributor |
| Origin Category | Imported Instrument |
| Instrument Type | Post-Column Derivatization System |
| Pump Flow Rate | 0.001–10.000 mL/min |
| Maximum Pump Pressure | 6000 psi |
| Autosampler Injection Volume | 0.1–500 µL |
| Autosampler Temperature Control | 4–40 °C |
| Post-Column Reactor Temperature Range | Ambient to 200 °C |
| Detection Wavelengths | 440 nm and 570 nm |
| Flow Cell Volume | 10 µL |
| Brand | LABA (Tianjin Lanbo) |
|---|---|
| Origin | USA |
| Manufacturer Type | Authorized Distributor |
| Product Category | Imported Instrument |
| System Model | AA9800 |
| Instrument Type | Post-Column Derivatization Amino Acid Analyzer |
| Pump Flow Rate | 0.001–10.000 mL/min |
| Maximum Pump Pressure | 6000 psi |
| Autosampler Injection Volume | 0.1–500 µL |
| Autosampler Temperature Control | 4–40 °C |
| Post-Column Reactor Temperature Range | Ambient to 200 °C |
| Detection Wavelengths | 570 nm and 440 nm |
| Flow Cell Volume | 10 µL |
Show next