- All
- Favorite
- Popular
- Most rated
| Brand | GBC |
|---|---|
| Origin | Australia |
| Model | MFR 2100 |
| Sample Volume Requirement | ≥100 µL |
| Frequency Range | 0–100 Hz |
| Gap Adjustment Range | 0.6–30 mm |
| Gap Resolution | 0.625 mm |
| Actuation Mode | Pseudo-Random Squeezing (Patented) |
| Data Acquisition | Real-Time Fourier Transform Analysis |
| Control | Fully Automated Computer-Controlled Gap & Sample Handling |
Show next